baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Siku 5506 'Siku World' Helikopter z lądowiskiem (S5506)

CENA: 70.40

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

SIKU World - Helikopter z lądowiskiem 
Któż by nie chciał ominąć wszystkich korków w mieście taksówką w formie helikoptera?

Od teraz SIKUWORLD daje taką możliwość. Nowe lądowisko dla helikopterów umożliwia helikopterom zabawkowym w skali 1:87 oraz 1:50 optymalne lądowanie za dnia i w nocy.

Dla lotów odbywających się późnym wieczorem platforma do lądowania została nadrukowana specjalną farbą, która świeci jeszcze kilka minut po wyłączeniu oświetlenia w pokoju, tak aby później przylatujące helikoptery mogły również bezpiecznie wylądować.

Kolejną cechą charakterystyczną tego modelu jest możliwość różnorodnego zastosowania. Lądowisko może podczas zabawy być wykorzystane zarówno razem z elementami SIKUWORLD, jak i bez nich. Umożliwia to szczególna konstrukcja płyty naziemnej, która bez dodatkowej pomocy stać może na dywanie czy stole. Jeśli chce się wykorzystać spód platformy, ukazuje się znany nam łącznik typowy dla SIKUWORLD, za pomocą którego lądowisko może być bez problemów połączone z systemem SIKUWORLD.

Na dojeździe do lądowiska, tak jak w przypadku platformy do lądowania, poruszać się mogą pojazdy w skali 1:50. Jeśli pojazd jest zbyt wysoki, można łatwo zdjąć dach przy wjeździe, by umożliwić przejazd dużej taksówce (#1938) lub karetce (#2108).

Do zestawu dołączony jest helikopter z nadrukiem HELI TAXI w skali 1:87.

Powrót

Przejdź do: Pojazdy specjalne