baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Siku 2302 Radiowóz Mercedes 4x4 (GXP-826186)

CENA: 50.81

dostępność: wysyłamy w ciągu 24h

"Samochód policyjny Siku All Terrain 4x42 nie zna granic: z dala od utwardzonych dróg z łatwością pokonuje najbardziej nierówny teren i najbardziej wyboiste zbocza.
Maskę i klapę tylną terenowej Klasy E można otworzyć, a do niebieskiej listwy świetlnej na dachu można przymocować znak ostrzegawczy. Arkusz naklejek zawiera świecące naklejki z napisem „Niebezpieczeństwo” w różnych językach. Na innych wielojęzycznych naklejkach widnieje napis „Policja”. Można je przymocować do dowolnej srebrno-niebieskiej powierzchni bocznej i maski pojazdu uprzywilejowanego za pomocą żółtych pasków sygnalizacyjnych.
Dla większej różnorodności radiowóz wyposażony jest w zaczep do przyczepy. Można do niego doczepić przyczepy Siku w tej samej skali.Dokładnie odwzorowany model model samochodu policyjnego Mercedes-Benz 4x4, do zabawy i kolekcjonowania, dla młodszych i starszych fanów policji"
Solidna i stabilna konstrukcja dzięki metalowemu nadwoziu, bardzo dobre właściwości toczenia dzięki gumowym oponom, otwierana maska ??i tylna klapa, zaczep przyczepy do łączenia z przyczepami w tej samej skali, niebieska belka sygnalizacyjna na dachu.

Wymiary opakowania: 7,5x16x7cm
Wiek: 3+
Powrót

Przejdź do: Pojazdy specjalne